Noclegi w winnicy - jakie atrakcje czekają na nas tu?

Noclegi w winnicy

Degustacja win i łączenie ich w pary, galerie sztuki, restauracje oferujące świeże, lokalne produkty - to wszystko czeka na Ciebie w Winnicy! Spędź dzień, podziwiając proces produkcji wina i degustując nasze najlepsze roczniki!

Noclegi w winnicy - jakie są plusy i minusy?

Niezależnie od tego, co wybierzesz, możesz być pewien, że zakwaterowanie w winnicy ma wiele zalet. Ze względu na rustykalną i osobliwą atmosferę, pobyt w winnicy to przygoda dla wszystkich zmysłów.

Zaletą zakwaterowania w winnicy jest to, że jest ono jedyne w swoim rodzaju. Można zanurzyć się w kulturze winiarskiej i doświadczyć tego, co nasza winnica ma do zaoferowania, nie zatrzymując się w hotelu czy kurorcie.

Noclegi w winnicy - co oferują?

Zakwaterowanie w winnicy może zaoferować coś dla każdego. W końcu nie każdy chce siedzieć w sali degustacyjnej i pić wino lub zwiedzać winnicę. Oprócz win dostępnych na kieliszki i butelki, w ofercie noclegów często znajdują się świeże owoce uprawiane na miejscu, a także serwowane dwa razy dziennie śniadania z naciskiem na produkty lokalne.

W sezonie winobrania organizowane są zazwyczaj imprezy towarzyskie, takie jak koncerty muzyki na żywo lub kolacje łączone, podczas których szefowie kuchni/właściciele łączą swoje dzieła z naszymi nagradzanymi winami

Noclegi w winnicy - ile to kosztuje?

W winiarni dostępnych jest wiele różnych rodzajów zakwaterowania, a ich koszt jest odpowiednio zróżnicowany. Ogólnie rzecz biorąc, można spodziewać się wydatku rzędu 100 złotych za noc za klimatyzowany pokój z pościelą, ręcznikami i w niektórych przypadkach ze śniadaniem.

Jeśli wydaje Ci się to zbyt dużym wydatkiem, zawsze możesz wybrać się na kemping, który zazwyczaj kosztuje o połowę mniej, ale nie ma niektórych udogodnień, takich jak podłączenie do prądu czy bieżąca woda z kranu